|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
|---|---|
| Висота матраца | 26 см |
| Висота моделі матраца | 26-35 см |
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість | М'який |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Так |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | до 170 кг |
| Опція зима/літо | Так |
| Розмір матраца (ШхД) | 90x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Гарантія на пружинний блок | 10 років |
| Торгова марка матраца | Yellow |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Sun / Сан, Розмір матрацу (ШхД) 90x200
Артикул
520009261
В наявності
15 369 грн