|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
|---|---|
| Висота матраца | 16 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість | М'який |
| Жорсткість сторін матраца | 2,5/2,5 |
| Кокос | Ні |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 100 кг |
| Опція зима/літо | Ні |
| Розмір матраца (ШхД) | 180x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Торгова марка матраца | Shine |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Shine Sakura / Сакура, Розмір матрацу (ШхД) 180x200
Артикул
489011750
В наявності
18 544 грн