|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
|---|---|
| Висота матраца | 16 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | 18 месяцев |
| Жорсткість | Мягкий |
| Жорсткість сторін матраца | 2,5/2,5 |
| Кокос | Ні |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 100 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Розмір матраца (ШхД) | 160x200 |
| Сегмент матраца | Классические |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Беспружинный |
| Торгова марка матраца | Shine |
| Чохол на блискавці | Да |
| Єврокаркас | Нет |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Shine Sakura / Сакура, Розмір матраца (ШxГ) 160x200
Артикул
489011748
В наявності
17 482 грн