|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
|---|---|
| Висота матраца | 14 см |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Гарантія на виріб | 18 місяців |
| Жорсткість | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3,5/3,5 |
| Кокос | Ні |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 90 кг |
| Опція зима/літо | Ні |
| Розмір матраца (ШхД) | 160x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Торгова марка матраца | Shine |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Shine Mint / Минт, Розмір матрацу (ШхД) 160x200
Артикул
486011733
В наявності
11 376 грн