|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Memory Foam | Ні |
|---|---|
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Висота матраца | 22 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | 3 роки |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Кокос | Так |
| Латекс | Ні |
| Навантаження на спальне місце | До 150 кг |
| Опція зима/літо | Ні |
| Розмір матраца (ШхД) | 160x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип пружинного блоку | Pocket Spring |
| Гарантія на пружинний блок | 3 роки |
| Торгова марка матраца | Naturell Ultra |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Ні |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Paradise / Парадайс, Розмір матрацу (ШхД) 160x200
Артикул
819014108
В наявності
15 744 грн