|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
|---|---|
| Висота матраца | 21 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість | Жорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Кокос | Так |
| Латекс | Ні |
| Навантаження на спальне місце | До 150 кг |
| Опція зима/літо | Ні |
| Розмір матраца (ШхД) | 120x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Незалежний блок |
| Гарантія на пружинний блок | 5 років |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Еврокаркас + рама |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Mokko / Мокко, Розмір матрацу (ШхД) 120x200
Артикул
508009351
В наявності
11 400 грн