|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
|---|---|
| Висота матраца | 20 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | 24 месяца |
| Жорсткість | Средний |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Ні |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Опція зима/літо | Да |
| Розмір матраца (ШхД) | 160x200 |
| Сегмент матраца | Классические |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Торгова марка матраца | Yellow |
| Чохол на блискавці | Нет |
| Єврокаркас | Да |
| Виробник | Matroluxe |
Mатрац Lime, Розмір матраца (ШxГ) 160x200
Артикул
601009154
В наявності
12 570 грн
16 830 грн