|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Memory Foam | Ні |
|---|---|
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
| Висота матраца | 22 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | 24 місяці |
| Жорсткість | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Кокос | Так |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 140 кг |
| Опція зима/літо | Так |
| Розмір матраца (ШхД) | 160x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Торгова марка матраца | Yellow |
| Єврокаркас | Так |
| Посилення металевою рамою | Подвійна сталева рама+кутове посилення |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Honey / Хани, Розмір матрацу (ШхД) 160x200
Артикул
1216019641
В наявності
15 909 грн