|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
|---|---|
| Висота матраца | 7 см |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість | Мягкий |
| Жорсткість сторін матраца | 2/2 |
| Кокос | Ні |
| Латекс | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 100 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Розмір матраца (ШхД) | 180x200 |
| Сегмент матраца | Топперы и сворачиваемые матрасы |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Беспружинный |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Чохол на блискавці | Да |
| Єврокаркас | Нет |
| Виробник | Matroluxe |
Mатрац Flip Granat / Гранат, розмір матраца (ШxГ) 180x200
Артикул
505005907
В наявності
10 884 грн