|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
|---|---|
| Висота матраца | 33 см |
| Висота моделі матраца | 26-35 см |
| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Глибока прошивка |
| Латекс | Так |
| Матеріал чохла | Ні |
| Навантаження на спальне місце | 200 кг |
| Опція зима/літо | Ні |
| Розмір матраца (ШхД) | 90x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Smart Spring Multizone |
| Гарантія на пружинний блок | 10 років |
| Торгова марка матраца | Naturelle |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Стандартне |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Desert / Дезерт, Розмір матрацу (ШхД) 90x200
Артикул
587009400
В наявності
22 984 грн