|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
|---|---|
| Висота матраца | 26 см |
| Висота моделі матраца | 26-35 см |
| Гарантія на виріб | 5 лет |
| Жорсткість | Мягкий |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Так |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | до 170 кг |
| Опція зима/літо | Да |
| Розмір матраца (ШхД) | 140x200 |
| Сегмент матраца | Классические |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Гарантія на пружинний блок | 10 лет |
| Торгова марка матраца | Yellow |
| Чохол на блискавці | Нет |
| Єврокаркас | Да |
| Виробник | Matroluxe |
Mатрац Sun, розмір матраца (ШxГ) 140x200
Артикул
520009228
В наявності
17 064 грн
22 896 грн