|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
|---|---|
| Висота матраца | 20 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | 18 месяцев |
| Жорсткість | Мягкий |
| Жорсткість сторін матраца | 2,5/3,5 |
| Кокос | Так |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 150 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Розмір матраца (ШхД) | 140x200 |
| Сегмент матраца | Классические |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Беспружинный |
| Чохол на блискавці | Да |
| Єврокаркас | Нет |
Матрац Shine Iris / Iris, Розмір матраца (ШxГ) 140x200
Артикул
491011699
В наявності
21 304 грн