|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
|---|---|
| Висота матраца | 23 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3,5/3,5 |
| Кокос | Так |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Экстра-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 160 кг |
| Опція зима/літо | Так |
| Розмір матраца (ШхД) | 90x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Smart Spring Multizone |
| Гарантія на пружинний блок | 10 років |
| Торгова марка матраца | Naturelle |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Так |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Forest / Форест, Розмір матрацу (ШхД) 90x200
Артикул
591009460
В наявності
12 608 грн