|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
|---|---|
| Висота матраца | 6 см |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість | Мягкий |
| Жорсткість сторін матраца | 1/1 |
| Кокос | Ні |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 100 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Розмір матраца (ШхД) | 140x200 |
| Сегмент матраца | Топперы и сворачиваемые матрасы |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Беспружинный |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Чохол на блискавці | Да |
| Єврокаркас | Нет |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Flip Orange / Оранж, розмір матраца (ШxГ) 140x200
Артикул
500005917
В наявності
8 895 грн