|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
|---|---|
| Висота матраца | 20 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | 5 лет |
| Жорсткість | Жесткий |
| Жорсткість сторін матраца | 3/4 |
| Кокос | Так |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 150 кг |
| Опція зима/літо | Да |
| Розмір матраца (ШхД) | 120x200 |
| Сегмент матраца | Классические |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Независимый блок |
| Гарантія на пружинний блок | 5 лет |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Чохол на блискавці | Нет |
| Єврокаркас | Да |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Cappuccino Soft Plus, Розмір матраца (ШxГ) 120x200
Артикул
1443033645
В наявності
11 018 грн