|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
|---|---|
| Висота матраца | 21 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | 5 лет |
| Жорсткість | Жесткий |
| Жорсткість сторін матраца | 4/4 |
| Кокос | Так |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Двойной жаккард |
| Навантаження на спальне місце | до 150 кг |
| Опція зима/літо | Да |
| Розмір матраца (ШхД) | 160x200 |
| Сегмент матраца | Классические |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Независимый блок |
| Гарантія на пружинний блок | 5 лет |
| Торгова марка матраца | Matroluxe |
| Єврокаркас | Еврокаркас + рама |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Cappuccino / Капучино , Розмір матраца (ШxГ) 160x200
Артикул
481009312
В наявності
17 655 грн