|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Нет |
|---|---|
| Висота матраца | 21 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | 18 месяцев |
| Жорсткість | Средний |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Глубокая прошивка |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Да |
| Навантаження на спальне місце | до 130 кг |
| Опція зима/літо | Нет |
| Розмір матраца (ШхД) | 160x200 |
| Сегмент матраца | Классические |
| Тип матраца | Двусторонний |
| Тип пружинного блоку | Беспружинный |
| Торгова марка матраца | Shine |
| Чохол на блискавці | Да |
| Єврокаркас | Нет |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Shine Jasmine, Розмір матраца (ШxГ) 160x200
Артикул
490011687
В наявності
21 304 грн