|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
|---|---|
| Висота матраца | 21 см |
| Висота моделі матраца | 16-25 см |
| Гарантія на виріб | 5 років |
| Жорсткість | Ультражорсткий |
| Жорсткість сторін матраца | 5/5 |
| Кокос | Ні |
| Латекс | Ні |
| Матеріал чохла | Жаккард |
| Навантаження на спальне місце | до 160 кг |
| Опція зима/літо | Так |
| Розмір матраца (ШхД) | 140x200 |
| Сегмент матраца | Класичні |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Торгова марка матраца | Foxe |
| Чохол на блискавці | Ні |
| Єврокаркас | Ні |
| Тип прошивки зовнішнього чохла | Глибока прошивка |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Montana / Монтана PPU, Розмір матрацу (ШхД) 140x200
Артикул
613012485
В наявності
14 743 грн