|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Внутрішній захисний чохол | Ні |
|---|---|
| Висота матраца | 7 см |
| Висота моделі матраца | до 15 см |
| Гарантія на виріб | ГОСТ стандарт |
| Жорсткість | Середній |
| Жорсткість сторін матраца | 3/3 |
| Кокос | Так |
| Латекс | Так |
| Матеріал чохла | Стрейч-жаккард |
| Навантаження на спальне місце | До 120 кг |
| Опція зима/літо | Ні |
| Розмір матраца (ШхД) | 90x200 |
| Сегмент матраца | Топпери та матраци, що згортаються. |
| Тип матраца | Двосторонній |
| Тип пружинного блоку | Безпружинний |
| Торгова марка матраца | Flip |
| Чохол на блискавці | Так |
| Єврокаркас | Ні |
| Виробник | Matroluxe |
Матрац Flip Granat cocos / Гранат кокос, Розмір матрацу (ШхД) 90x200
Артикул
502005880
В наявності
5 488 грн